Bezpieczne kupowanie w internecie
„Sądy sądami, a sprawiedliwość musi być po naszej stronie”

Kto nie zna kultowego dla naszych rodziców, ale pewnie też dla nas samych, filmu, gdzie Rodzina Pawlaków wybiera się po „sprawiedliwość” do sądu

Szczęście, że od tego czasu minęło już sporo czasu i w sądach można szukać prawdziwej sprawiedliwości. Co więcej, jest coraz więcej instytucji, które dbają o nasze prawne bezpieczeństwo.

A czy wiecie, że pod względem prawnym, to zakupy w Internecie są obecnie bezpieczniejsze niż te, robione w sklepie stacjonarnym? Jednak pomimo otaczającej nas coraz bardziej wirtualnej rzeczywistości, boimy się wydawać nasze pieniądze na rzeczy, które widzimy tylko na ekranie, nie wiedząc nic o ich realnej jakości, wciąż obawiając się, ze dostaniemy towar niespełniający naszych oczekiwań, a otrzymanie zwrotu naszych pieniędzy będzie po prostu niemożliwe, bo nawet nie wiemy, bądź nie do końca wierzymy, w informacje o siedzibie sprzedawcy.

Tymczasem każdy konsument kupujący w Internecie, ma 14 dni na zwrot towaru bez podania nawet przyczyny (nie mylić z reklamacją, która zajmuje należyte i osobne miejsce w prawie :-) ).

Piszemy o tym wszystkim, z dwóch powodów:

1) aby upewnić Was, że macie wszelkie prawo dochodzenia swoich praw przy zakupach w Internecie, a przy tym, ośmielić Was do rozsądnych zakupów w Internecie

2) pochwalić się, że regulamin naszego sklepu, został zweryfikowany, zaopiniowany i certyfikowany, jako ten, który służy Konsumentom.

 

Zdecydowanie, zalecamy go przeczytać, abyście znali wszystkie swoje prawa :-)

Życzymy udanych internetowych zakupów! :-)

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *