mi…mi w Krakowie!!!
Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze listę imprez targowych, w których uczestniczymy, rozszerzamy o Kraków!!! 😊 Zapraszamy Was serdecznie na KIERMASH, który odbędzie się w najbliższy weekend 25-26 marca w MUZEUM INŻYNIERII MIEJSKIEJ (ul. Św. Wincentego 15). Czekamy na Was w godzinach 11.00-19.00.

Na haslo: „gdyby Smok Wawelski był nowoczesną kobietą, nosiłby na pewno mi…mi” 10% rabatu na targach!!! – zapamiętajcie!!! 😊

 

ZAPRASZAMY Was serdecznie!!!

 

Więcej o wydarzeniu znajdziecie tutaj: KIERMASH

SLOW FASHION na Stadionie Narodowym – bądzcie tam razem z nami!!!
Miłe Panie, Dziewczyny! 😊

Już w ten weekend zapraszamy Was do zapoznania się z naszą ofertą podczas eventu Slow Fashion na Stadionie Narodowym w Warszawie. Jesteśmy wśród ponad 200 wystawcow na największym tego typu wydarzeniu wiosną tego roku. Zapraszamy Was serdecznie do odwiedzenia Targow.

http://www.facebook.com/events/1880783858822142

A gdybyście nas szukały to zapraszamy na stoisko nr. 65

Mylą się ci, którzy myślą, ze można nas spotkać tylko w Warszawie 😊 Już wkrótce informacje o Targach Kiermash w Krakowie, na których również będziemy! Już teraz Was serdecznie zapraszamy!  :-)

 

Halo, Warszawo!!! :-)

OCH BAZAR - NIEBO 12.02.2017OCH BAZAR - NIEBO 12.02.2017

Zapraszamy wszystkie nasze Klientki z Warszawy na ciekawe wydarzenie modowe w najbliższą niedzielę:

https://web.facebook.com/events/1171212576327654/

Wykorzystajcie niedzielę 12 lutego na spacer w okolicach Nowego Światu i odwiedzcie też nas przy tej okazji. Będziemy mieć dla Was kilka ciekawych propozycji:

Serdecznie Was zapraszamy!!! :-)
Przy okazji – zapisujcie się też na newsletter!!!
– tam jeszcze więcej informacji na temat nadchodzących targów, oraz, tu uchylę rąbka tajemnicy :-) – kody promocyjne do użycia w naszym sklepie mimionline.pl

 

 

 

Bliżej naszych Klientów
Korzystamy z każdej okazji, żeby być bliżej Was, naszych Klientek, Fanek, Obserwatorek. Dlatego, poza sprzedażą internetową, wykorzystujemy każdą okazję, żeby móc się z Wami spotkać. Stąd, bierzemy udział w eventach organizowanych przez Mustache.pl – Mustache Yardsale. Najbliższy event już w ten weekend we Wrocławiu, jednym z ulubionych naszych miast. My się już nie możemy doczekać i mamy nadzieję, że spotkamy się tam na miejscu. Zapraszamy Was serdecznie! :-)

Bezpieczne kupowanie w internecie
„Sądy sądami, a sprawiedliwość musi być po naszej stronie”

Kto nie zna kultowego dla naszych rodziców, ale pewnie też dla nas samych, filmu, gdzie Rodzina Pawlaków wybiera się po „sprawiedliwość” do sądu

Szczęście, że od tego czasu minęło już sporo czasu i w sądach można szukać prawdziwej sprawiedliwości. Co więcej, jest coraz więcej instytucji, które dbają o nasze prawne bezpieczeństwo.

A czy wiecie, że pod względem prawnym, to zakupy w Internecie są obecnie bezpieczniejsze niż te, robione w sklepie stacjonarnym? Jednak pomimo otaczającej nas coraz bardziej wirtualnej rzeczywistości, boimy się wydawać nasze pieniądze na rzeczy, które widzimy tylko na ekranie, nie wiedząc nic o ich realnej jakości, wciąż obawiając się, ze dostaniemy towar niespełniający naszych oczekiwań, a otrzymanie zwrotu naszych pieniędzy będzie po prostu niemożliwe, bo nawet nie wiemy, bądź nie do końca wierzymy, w informacje o siedzibie sprzedawcy.

Tymczasem każdy konsument kupujący w Internecie, ma 14 dni na zwrot towaru bez podania nawet przyczyny (nie mylić z reklamacją, która zajmuje należyte i osobne miejsce w prawie :-) ).

Piszemy o tym wszystkim, z dwóch powodów:

1) aby upewnić Was, że macie wszelkie prawo dochodzenia swoich praw przy zakupach w Internecie, a przy tym, ośmielić Was do rozsądnych zakupów w Internecie

2) pochwalić się, że regulamin naszego sklepu, został zweryfikowany, zaopiniowany i certyfikowany, jako ten, który służy Konsumentom.

 

Zdecydowanie, zalecamy go przeczytać, abyście znali wszystkie swoje prawa :-)

Życzymy udanych internetowych zakupów! :-)

Stwórzmy sklep internetowy!!! – jak to łatwo powiedzieć…
10.12.2015

„Stwórzmy sklep internetowy!!!” jak to łatwo powiedzieć…

„- słuchajcie! tyle osób pyta o ten sklep internetowy…wiec stwórzmy go!”

no i się zaczęło… W końcu tyle reklam dookoła pokazujących, że za pomocą 2 klicków w komputerze, tworzymy piękny sklep z jeszcze piękniejszymi zdjęciami… Tyle tylko, że Was zapytam: czy wierzycie w reklamy, ze proszki do prania wywabiają wszystkie, „nawet najbardziej uciążliwe plamy”? No właśnie… Więc tak samo jak na plamy, na sklep internetowy trzeba było znaleźć własne sposoby, z tą małą różnicą, że tu nam ani babcia ani mama swoim życiowym doświadczeniem nie pomogą…

Jednak od czego ma się Przyjaciół?! I w tym przypadku, stara maksyma o prawdziwych przyjaciołach się sprawdziła. Pozwólcie więc, że wrzucimy tu małą prywatę i podziękujemy paru osobom:

  • na początku Właścicielce marki mi…mi, która wsparła pomysł stworzenia tego sklepu i rzuciła się z nami w wir e-commerce! :-)
  • Mikołajowi, bez Niego strona pewnie by nie powstała, a że ma doświadczenie nie tylko w stronach, możecie przekonać się pod poniższym linkiem: http://www.atlantik.net.pl
  • Betty – to dzięki Niej powstały zdjęcia wizerunkowe, którymi się wszyscy zachwycają. A że potrafi robić piękne zdjęcia, zobaczcie na Jej profilu Betty na FaceBooku
  • Beatce, która miała cierpliwość do naszych dwóch niezwykle pięknych Modelek amatorek, ustawiając, aranżując zdjęcia produktów, tak aby wszyscy odwiedzający nasza stronę www.mimionline.pl, widzieli jak najwierniej oddane zdjęcia produktów i ich atuty. www.beatamuchowska.com
  • naszym wspomnianym dwóm Modelkom, które może jak każda dziewczyna, marzyły o takiej karierze, ale przekonały się, że to ciężka praca, a ustanie na szpilkach 10cm wcale nie jest takie łatwe, nie mówiąc już o obrocie, potrzebnym przy robieniu zdjęć spódniczek :-)
  • całemu zespołowi mi…mi, który dopingował i wspierał radą i doświadczeniem tę inicjatywę w najróżniejszych aspektach tego przedsięwzięcia a wszystkich imion nie sposób wymienić :-)