O Nas
Marka mi…mi powstała kilka lat temu. Doświadczenie ponad 30 lat w branży odzieżowej i pasja tworzenia, wsparta świeżymi pomysłami kolejnego pokolenia Współpracowników, zaowocowały licznymi pomysłami, które widać na co dzień w naszych kolekcjach i naszym dynamicznym rozwoju.

Nasza pasja i zaangażowanie powodują, że każdego miesiąca kreujemy kilkanaście nowych wzorów i fasonów, a marka mi…mi wciąż zaskakuje świeżością.

W tym coraz szybciej pędzącym świecie, chcemy naszym Klientkom dotrzymać kroku, aby w naszych krótkich kolekcjach znalazły oryginalność i niebanalność strojów, w których będą czuć się wygodnie w każdej sytuacji.  Wśród naszych kolekcji znajdują się luźne stroje do pracy, na spacer, czy na spotkanie z przyjaciółkami bez względu na porę roku.

Wszystkie nasze kolekcje są przygotowywane i szyte wyłącznie w Polsce z dzianin kupowanych również w kraju.

Cieszymy się, ze Klientki doceniły jakość i styl naszych kolekcji a nasza marka znajduje już swoich zadowolonych klientów również poza granicami Polski.

Dlatego zapraszamy do rosnącej grupy zadowolonych klientów, użytkowników, fanów. Ty też zakochaj się w mi…mi!

Nasze wysiłki doceniono I nagrodą na Międzynarodowych Targach Mody PTAK FASHON CITY. Jesteśmy dumni i obiecujemy, że dalej będziemy pracować na zaufanie i sympatie naszych Klientek :-)

Komfort

Robimy wszystko, abyś w naszych produktach czuła się przede wszystkim wygodnie i komfortowo

Oryginalność

Wiemy jak ważna dla Ciebie jest oryginalność, stąd staramy się wprowadzać w każdym miesiącu kilkanaście nowych modeli. Zdecydowana większość z nich jest w limitowanych seriach. Znajdź na naszej stronie coś dla siebie i bądź niepowtarzalna!

Polskie jest najlepsze!

Wszystkie nasze fasony są projektowane w Polsce i tutaj produkowane. Co więcej, chcemy aby nasze ubrania powstawały z polskich dzianin.